Me

Vánoce?

22. prosince 2014 v 12:44 | L.
Za pouhé dva dny jsou Vánoce. Filmy, seriály, cukroví, zázraky, koledy... Na tohle všechno jsem se neuvěřitelně těšila celý podzim. A teď jsem úplně ztratila tu vánoční náladu. Na seznamu mám stále ještě 10 filmů právě teď vůbec netuším, jak je všechny stihnu. Právě teď sleduji vánoční díl Glee, dodělala jsem poslední druh cukroví a připadám si trošičku vánočně.
Vánoce byly nejhezčí, když jsem byla malá, těšila se na to kouzlo a připadala si jedinečně. Na Štědrý den jsem si oblékla černé sametové šatičky a čekala na Ježíška. Bylo to kouzelné!
Xmas
Nejradši mám na Vánocích to jídlo, atmosféru a pohodu. Tu pohodu mi docela překazila škola, jsem tak vyčerpaná, že nemám náladu vůbec na nic :D. Teda na nakupování by nálada byla, ale to je asi tak všechno. Včera jsem se byla podívat v Praze. Praha je od nás asi hodinku cesty, takže nic náročného. Bylo to tam fajn :3... Prošla jsem pár obchodů, nečo jsem pořídila, na konec jsem se stavila ve Starbucks a byl konec dne :D. V poslední době všechno nějak rychle utíká ...
Možná to bude tím, že jsou Vánoce :) ....


Užívejte Vánoce :)

Dárek pro kamarádku

16. prosince 2014 v 17:56 | L.
Jsem naprosto vyčerpaná. Vánoce už se blíží, stejně tak i konec roku. Na konci jakéhokoliv období učitelé u nás ve škole rádi dávají maximum písemek :D ... A z toho důvodu tu tak dlouho nepřibyl žádný článek. Nebudu si hrát na unavenou chudinku zmoženou dnešní dobou, jen jsem vám to tak trochu chtěla osvětlit. Dárky už mám nakoupené a většinu z nich mám i zabalenou.

Christmas socks


Letos si dávám dárky s rodinou a jen s jednou kamarádkou. Víckamarádek mi za to ani nestojí nebo se s nimi téměř nevidím. Dárek pro kamarádku je promakanej, popsala bych to jako kamarádský balíček - navzájem jsme si koupily půlený náhrdelník, určitě to znáte, jedna kamarádka má jednu půlku náhrdelníku a ta druhá (nečekaně) druhou, my jsme si jej koupily ve stylu JIN JANG ♥, nedávno jsem navíc zjistila, že já představuji jin a kamarádka (narozená v jiném roce) je jang. Dál je v balíčku lak na nehty a paletka od essence (protože tohle ona ráda využije), švýcarská čokoláda a jiné sladkosti, sklenice naplněná nejrůznějšími dobrotami, přání a CD našich největších společných hitů :) ... Doufám, že se jí můj dárek bude líbit :) ... To je na tom nejlepší, to napětí, co ten druhý řekne ... jak zareaguje.

Už máte nakoupené vánoční dárky nebo to necháte až na 23. prosince? :D

Co mám ráda na Vánocích

1. prosince 2014 v 16:58 | L.
Pomalu se nám blíží Vánoce. Strašně rychle ten rok utekl, výzdoba, cukroví, dárky, to všechno už se chystá. Dneska bych chtěla udělat jen takový úvod (aneb co mám ráda na Vánocích). Chtěla bych se vám omluvit, že teď pár dní nepřibyl článek, ale byla jsem (a stále jsem) nemocná... :/.
Untitled
 
 

Reklama